Bushi
Panel klienta
Strona główna » OCHRANIACZE » Ochraniacze głowy » Kask piankowy z kratą » Kask piankowy z kratą czerwony M
wyszukiwanie
zaawansowane
    
        
            Kask piankowy z kratą czerwony MKask piankowy z kratą czerwony MKask piankowy z kratą czerwony MKask piankowy z kratą czerwony MKask piankowy z kratą czerwony M         
        
            
Kask piankowy z kratą czerwony M
Kask piankowy z kratą czerwony M
Kask piankowy z kratą czerwony M
Kask piankowy z kratą czerwony M
Kask piankowy z kratą czerwony M
        
    

Kask piankowy z kratą czerwony M

Koszt wysyłki: od 19,00 zł

Kask piankowy z kratą zapewnia maksymalny poziom ochrony dzięki grubej i lekkiej piance. Krata jest przypięta w kilku punktach przylepcem, można ją łatwo zdemontować. Łatwy w utrzymaniu czystości, gładka zmywalna powierzchnia, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Orientacyjny dobór rozmiarów dla obwodu głowy : "S" 49-52 cm , "M" 52-55cm , "L" 55-58cm , "XL" 58-63cm .
Waga około 460 g.
Sprawdź Instrukcję w zakładce poniżej.
Dodaj do zamówienia

  • Instrukcja
Uwaga !
Przechowuj ochraniacze piankowe tak, żeby nie stykały się ze sobą !
Powierzchnia ochraniacza jest wykonana z nowych ekologicznych surowców na bazie roztworów wodnych - nie zawiera chemicznych rozpuszczalników szkodliwych dla środowiska. Wysoka przyczepność  materiału do podłoża powoduje również ryzyko sklejania gdy ochraniacze stykają się przez dłuższy czas (adhezja powierzchniowa), zjawisko to z czasem ustępuje i po kilku miesiącach użytkowania znacznie maleje. W związku z tym ochraniacze należy przechowywać oddzielnie. Przepraszamy za niedogodność w użytkowaniu. Wprowadzenie nowych technologii jest niezależne od naszej firmy i wynika z wymogów ekologicznych.

Zakładanie.
Zapięcie z gumy odsuń do tyłu, przyłóż kask do czubka głowy, zakładaj naciskając z góry i wykonując krótkie ruchy przód tył  - podczas zakładania i ściągania nie ciągnij za "uszy", bo grozi to naderwaniem pianki.
              
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
PRZERWA  URLOPOWA

 W dniach 10.07 i 19.07.2024 nie będziemy wysyłać paczek z Waszymi zamówieniami.

Wznawiamy wysyłki w poniedziałek - 22.07.2024.

Masz pytanie, napisz do nas bushi@bushi.pl

Holiday break from 10.07 - 19.07.2024

Urlaubspause vom 10.07 - 19.07.2024